AzjaWok
Przemysłowa 10, 22-400 Zamość
Otwarte dzisiaj:
Nieczynne
Dostawa dzisiaj:
Wstrzymane
Min. zamówienia 50 zł. - Koszt Dostawy 5 zł. - Dostawa GRATIS od 100 zł.
Rodo

 

RODO - Zamówienia Online I/Lub Rezerwacje
 

Informujemy, iż Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest firma PolGastro Anna Pol , Plac Solny 14/3 Wrocław 50-415 , NIP: 6911405704 REGON 020210561 adres e-mail : bok@polgastro.com

1. Pana/Pani dane przetwarzane będą w celu REALIZACJI SKŁADANEGO PRZEZ PANIĄ/PANA ZAMÓWIENIA PRODUKTÓW i USŁUG ADMINISTRATORA, a w przypadku wyrażenie zgody a/ Pana/Pani dane przetwarzane będą w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług oferowanych przez Administratora.
2. Pani/Pana dane mogą być udostępniane odbiorcom świadczącym usługi techniczno-organizacyjne dla Administratora W CELU POPRAWNEJ REALIZACJI DOSTAWY PRODUKTÓW i USŁUG ADMINISTRATORA,
3. Pani/Pana przechowywane będą na okres realizacji zamówienia (tj. Usługi gastronomicznej lub rezerwacji stolika) oraz przez czas wynikający z obowiązujących przepisów podatkowych i rachunkowych oraz po zakończeniu świadczenia usług w zakresie i przez czas niezbędny do rozliczenia umowy a także ewentualnie przez czas istniejących, nieprzedawnionych roszczeń po ustaniu stosunku zobowiązaniowego. Jeżeli zaś wyrażą Państwo zgodę na otrzymywanie od Administratora komunikacji marketingowej, Państwa dane przechowywane będą do momentu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej wcześniej zgody.
4. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych do innego administratora.
5. Podanie danych osobowych jest niezbędne dla celu realizacji i dostawy złożonego zamówienia. Brak podania danych osobowych będzie skutkował brakiem możliwości realizacji i dostawy zamówienia lub rezerwacji stolika.
6. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego sprawującego kontrolę nad legalnością i prawidłowością przetwarzania danych osobowych.
7. Pani/Pana dane nie będą przekazywane poza obszar UE ani do żadnych organizacji międzynarodowych.
8. Pani/Pana dane nie będą podlegały profilowaniu ani automatycznemu podejmowaniu decyzji.
 


  •  

Bistro AzjaWOK zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w RODO.
Jakiekolwiek dodatkowe pytania związane z RODO prosimy kierować na adres: bok@polgastro.com lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.

RODO - Formularz Kontaktowy

Informujemy, iż Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest firma PolGastro Anna Pol , Plac Solny 14/3 Wrocław 50-415 , NIP: 6911405704 REGON 020210561 adres e-mail : bok@polgastro.com

Pana/Pani dane przetwarzane będą w odpowiedzi na Państwa zapytanie skierowane do Administratora danych.

1. Pani/Pana dane zostaną udostępnione pracownikom i osobom upoważnionym przez Administratora jedynie w celu realizacji Państwa prośby o kontakt.
2. Pani/Pana dane przechowywane będą do momentu zakończenia komunikacji zainicjowanej przez wypełnienie niniejszego formularza.
3. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych do innego administratora.
4. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego sprawującego kontrolę nad legalnością i prawidłowością przetwarzania danych osobowych.
5. Pani/Pana dane nie będą przekazywane poza obszar UE ani do żadnych organizacji międzynarodowych.
6. Pani/Pana dane nie będą podlegały profilowaniu ani automatycznemu podejmowaniu decyzji.
 

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo - jesteśmy do Twojej dyspozycji - Dziękujemy

Twoje zamówienie
Min. kwota zamówienia wynosi: 50,00 zł
Godziny dostaw
Jutro 9:00 - 18:00
Dzisiaj Nieczynne
Godziny otwarcia
Jutro 9:00 - 20:00
Dzisiaj Nieczynne